Terminarz zajęć judo

Rok Szkolny 2017/2018 -zapisy-grupy początkujące:

SP nr 6 –  wtorek i czwartek godz.13:00-klasy pierwsze gr. początkująca

SP nr 30 –  wtorek i czwartek godz.14:00-klasy pierwsze gr. początkująca

SP nr 55 –  poniedziałek i środa godz.13:00-grupa początkująca

SP nr 71 – wtorek 11:05 i czwartek 17:00– grupa początkująca

SP 122 –  wtorek i czwartek godz.15:30-grupa początkująca

Rok Szkolny 2017/2018 – grupy zaawansowane od 

Treningi  JUDO w nowym roku szkolnym we wszystkich szkołach odbywają się w następujących  dniach:

SP nr 6 – wtorek i czwartek godz. 14.00-15.00  ;   15.15-16.15

SP nr 30 – wtorek i czwartek   14.00-15.00  ;   15.00-16.00 ; 16:00-17:00 ; 17:00-18:00

SP nr 55 – wtorek i piątek ,  14.00-15.00  ;   15.00-16.00 ; 16:00-17:00 ; 17:00-18:00

SP nr 71 – poniedziałek i środa grupy zaawansowane,

SP 122 – poniedziałek, środa i piątek ,

Vera Sport-wtorek -kadra klubu godz.18.30

POLITECHNIKA ŁÓDZKA treningi we wrześniu

grupy średnio zaawansowane

środa   godz.18.00 – 19.00  

piątek godz.18.00 – 19.30

grupa  zaawansowana

 poniedz.  godz. 18:00-19:30,

środa         godz. 19.00-20.30 -Randori,

piątek       godz.18.00-19.30 

Szczegółowy plan z godzinami treningów :

ROK SZKOLNY 2017/2018

Szkoła Podstawowa nr 6      2017/2018

Trener prowadzący: trenerzy Tomasz Piasecki, Dorian Styrcz

Szkoła Podstawowa nr 6

 

Grupa Poniedz. Wtorek Środa Czwartek Piątek
Grupa A 1-początkująca    12:50-13:45  12:50-13:45  
         
Grupa B 1-kontynuacja    14:00-15:00    14:00-15:00  
Grupa C 1-kontynuacja    15:15-16:15    15:15-16:15  

 zapraszamy na dodatkowe treningi na Politechnice Łódzkiej:

środa i piątek o 18:00.

Szkoła Podstawowa nr 30 2017/2018

Trener prowadzący: mgr Tomasz Sokołowski

SP 30-1Sp 30-3Szkoła Podstawowa nr 30

Grupa Poniedz. Wtorek Środa Czwartek Piątek
Grupa A1  początk. 14:00-15:00    pocz. 14:00-15:00  
Grupa B1   15:00-16:00 15:00-16:00  
Grupa B2   16:00-17:00   16:00-17:00  
 Grupa B3    17:00-18:00    17:0018:00

zapraszamy na dodatkowe treningi na Politechnice Łódzkiej:

środa i piątek o 18:00

Szkoła Podstawowa nr 55     2017/2018

Trener prowadzący  Przemysław Łagowski, grupa początkująca Dorian Styrcz

Sp 55Sp 55-2Szkoła Podstawowa nr 55

                                                                         JUDO SP 55  2017/2018
Grupa: Klasy:    PON. WTOREK       ŚR. CZW.     PIĄTEK
B1   13.00-14.00     13.00-13.50
A1   14.00-14.00     14.00-15.00
B2   15.00-16.00     15.00-16.00
B3-B4     16.05-17.05     16.05-17.05
M grupa przedszkolna   17.10-17.55     17.10-17.55
 A  początkująca  13-13.45    13-13.45    
         

grupa początkująca-trener Dorian Styrcz

Szkoła Podstawowa nr 71

Trener prowadzący: mgr Przemysław Łagowski

SP 71-2SP 71-3

Treningi w SP 71 zaczynają się w środę 06 września 2017

Trener prowadzący: Przemysław Łagowski , Dorian Styrcz

Grupa Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
 Grupa B 1  13:00-14:00    13:00-14:00    
Grupa B2  14:00-15:00   14:00-15:00    
Grupa B 3  15:00 – 16:00    15:00-16:00    
Grupa B 4  16:00-17:00    17:00-18:00    
Grupa B 5  17:00-18:00    
Grupa A 1   11:05-11:50   17:00-17:45
grupa początkująca A1-trener Dorian Styrcz

wtorek-11.10-11.55  ;     czwartek 17.00-17.45

Szkoła Podstawowa nr 122  2017/2018

Trener prowadzący: mgr Tomasz Sokołowski

Grupa Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
Grupa A 0  15:30-16:30   15:300 – 16:30    
Grupa B 1  16:30 – 17:30    16:30 – 17:30    
Grupa B 2  17:30-18:30    17:30-18:30    
Grupa M 1  18:45-19:30  

ROK SZKOLNY 2016/2017

Treningi  JUDO w nowym roku szkolnym we wszystkich szkołach odbywają się w tych samych dniach:

SP nr 6 – wtorek i czwartek

SP nr 30 – wtorek i czwartek

SP nr 55 – wtorek i piątek

SP nr 71 – poniedziałek i środa , wtorek i czwartek

SP 122 – poniedziałek środa i piątek

Vera Sport-wtorek -kadra klubu

Szczegółowy plan z godzinami treningów w szkołach poniżej. Zjedź na dół.

Treningi na Politechnice  2016/2017r.

środa i piątek godz.18.00 – 19.00 – grupy średnio zaawansowane

 środa godz. 19.00-20.30 -Randori, piątek 18.00-19.00  grupa  zaawansowana

Szkoła Podstawowa nr 6      2016/2017

Trener prowadzący: mgr Tomasz Piasecki

Szkoła Podstawowa nr 6

 

 

 

 

 

Grupa Wtorek Czwartek   Piątek
          SP 6        SP 6   Politechnika
Grupa A0    początkująca     13:00-13:45    13:00-13:45      18:00-19:00 
Grupa A1     kontynuacja      14:00-15:00  14:00-15:00     18:00-19:00 
Grupa B1  zaawansowana  15:15-16:15    15:15-16:15 18:00-19:00

 

Szkoła Podstawowa nr 71

Trener prowadzący: mgr Przemysław Łagowski ,mgr  Aleksandra Hernik

SP 71-2 SP 71-3SP 71-1

 

 

 

 

  Plan Treningów Judo SP71  r. szk.   2016/2017 trener P.Łagowski
SP 71 KLASY Pn Śr
B1 IIIc, IVa, IVb, IVd,Vd,VIc, Vb 13.40-14.40  
B1 VIc,Vb   13.40-14.40
B1 IIIc, IVa, IVb, IVd,Vd   14.40-15.40
B2  IIa, IIb, IIc 14.40-15.40  
B2  IIa, IIb, Iic   15.40-16.25
M dzieci najmłodsze 15.40-16.25 15.40-16.25
B3 IIId, IIIe, IId, 16.30-17.30 17.30-18.30
B4 IIc, spoza szkoły 17.30-18.30 16.30-17.30

Plan Treningów Judo SP71  r. szk.  2016/2017 trenerka  A.Hernik
Grupa KLASY Wt Czw
B5 dzieci w wieku 7-8 lat 17.00-18:00 17:00-18:00

 POLITECHNIKA ŁÓDZKA

Trenerzy prowadzący:mgr Tomasz Sokołowski, mgr Przemysław Łagowski, mgr Aleksandra Hernik, mgr Tomasz Piasecki, mgr Jarosław Ciemieniewski

Sala Judo PŁ. Al. Politechniki 9

Sala Judo PŁ. Al. Politechniki 9

Sala Judo PŁ. Al. Politechniki 9

 

Grupa Wtorek VERA Sport     Środa PŁ Piątek PŁ
Zaawansowana  18.30-20:30 19:00 – 20:00   18:00 – 19:00
Ogólnodostępna     18:00-19:00   18:00 – 19:00

Szkoła Podstawowa nr 122  2016/2017

Trener prowadzący: mgr Tomasz Sokołowski

Grupa Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
Grupa A 0  16:00-16:45   16:00 – 16:45    17:30-18:30
Grupa B 1  16:45 – 17:45    16:45 – 17:45    
Grupa B 2  17:45-18:45    17:45-18:45    
Grupa M 1  18:45-19:30        

Szkoła Podstawowa nr 55     2016/2017

Trener prowadzący mgr Przemysław Łagowski

Sp 55 Sp 55-2Szkoła Podstawowa nr 55

                                                                         JUDO SP 55  2016/2017
Grupa: Klasy:    PON. WTOREK       ŚR. CZW.     PIĄTEK
B1
IIIc, IIb, IId, pt.IIc
  13.00-14.00     13.00-13.50
A1 NABOROWA   14.00-14.00     14.00-15.00
B2
IIa, IIc, IIIa, Ia
  15.00-16.00     15.00-16.00
B3-B4  IV(a,b,c),V(a,b),VIc   16.05-17.05     16.05-17.05
M grupa przedszkolna   17.10-17.55     17.10-17.55
         
         

Szkoła Podstawowa nr 30 2016/2017

Trener prowadzący: mgr Tomasz Sokołowski

SP 30-1 Sp 30-3 Szkoła Podstawowa nr 30

Grupa Poniedz. Wtorek Środa Czwartek Piątek
Grupa A1   15:00-16:00   15:0016:00  
Grupa B1   16:00-17:00 16:0017:00  
Grupa B2   17:00-18:00   17:0018:00