Terminarz zajęć judo

Rok Szkolny 2018/2019 -zapisy-grupy początkujące:

PLAN ZAJĘĆ OD 17 WRZEŚNIA

SP nr 6 –  poniedziałek i środa  12:4513:30  klasy pierwsze gr. początkująca

SP nr 30 –  wtorek i czwartek 14:30 – 15:30   -klasy pierwsze gr. początkująca

SP nr 55 –  wtorek i czwartek godz. 11:45-12:30 -grupa początkująca

SP nr 71 – poniedziałek i środa  14:00-15:0015:00-16:00 – grupa początkująca

środa – 9:15-10:00 – grupa początkująca

SP 122 –  piątek  godz. DO USTALENIA-grupa początkująca

Rok Szkolny 2018/2019 – grupy zaawansowane

PLAN ROBOCZY

Treningi  JUDO w nowym roku szkolnym we wszystkich szkołach odbywają się w następujących  dniach:

SP nr 6 – wtorek i czwartek godz. 14:00-14:45  ;   15:15-16:15 ;   trener Tomek

poniedziałek i środa  godz. 13:45-14:30  trener Dorian – grupa średnio zaawansowana

SP nr 30 – wtorek i czwartek   14.30-15.30  ;   15.30-16.30 ; 16:30-17:30 ; 17:30-18:30

SP nr 55 – wtorek i czwartek   12:45-13:30 , 13.45-14.30  ;   14.45-15.45 ; 16:00-17:00 

wtorek i czwartek 11:45-12:30 – grupa początkująca

SP nr 71 – poniedziałek i środa    16:00- 17:00 ; 17:00-18:00

poniedziałek i środa 14:00-15:00 ;15:00-16:00 – grupa początkująca-trener Przemek

środa 9:15-10:00  grupa początkująca- trener Dorian

SP 122 – poniedziałek, środa  16:00-17:00 ; 17:00-18:00, 18:00-19:00

HUMAN -wtorek -kadra klubu godz.18.30

POLITECHNIKA ŁÓDZKA treningi we wrześniu:

Grupa


Poniedz.


Wtorek


Środa


Czwartek


Piątek


średnio-

zaawansowana


18:00- 19:00

18:00-19:30

zaawansowana


18:00-19:30 19:00-20:30

Randori

18:00-19:30

 

ROK SZKOLNY 2018/2019

 

Szkoła Podstawowa nr 6

Trener prowadzący: trenerzy Tomasz Piasecki, Dorian Styrcz

Szkoła Podstawowa nr 6

 

 

 

 

Grupa


Poniedz.


Wtorek


Środa


Czwartek


Piątek


Prowadzący


Grupa A 2-kontynuacja


14:00-14:45

14:00-14:45

Dorian Strycz

Grupa B 1-kontynuacja


14:00-15:00

14:00-15:00

Tomek Piasecki

Grupa C 1-kontynuacja


15:15-16:15

15:15-16:15

Tomek Piasecki

 

Szkoła Podstawowa nr 30

Trener prowadzący: mgr Tomasz Sokołowski

SP 30-1Sp 30-3Szkoła Podstawowa nr 30

Grupa


Poniedz.


Wtorek


Środa


Czwartek


Piątek


Grupa A1


pocz.

14:30-15:30

pocz.

14:30-15:30

Grupa B1


15:30-16:30

15:30-16:30

Grupa B2


16:30-17:30

16:30-17:30

Grupa B3


17:00-18:00

17:00-18:00

Szkoła Podstawowa nr 55

Trener prowadzący: Dorian Styrcz

 

Sp 55Sp 55-2Szkoła Podstawowa nr 55

Grupa


Poniedz.


Wtorek


Środa


Czwartek


Piątek


B1


13:00-14:00

13:00-13:50

A1


14:00-15:00

14:00-15:00

B2


15:00-16:00

15:00-16:00

B3-B4


16:05-17:05

16:05-17:05

M

przedszkolna


17:10-17:55

17:10-17:55

A

początkująca


13:00-13:45

13:00-13:45

Szkoła Podstawowa nr 71

Trener prowadzący: mgr Przemysław Łagowski, Dorian Strycz

SP 71-2SP 71-3

Grupa


Poniedz.


Wtorek


Środa


Czwartek


Piątek


Prowadzący


Grupa B 1


13:00-14:00

13:00-14:00

Przemysław Łagowski

Grupa B2


14:00- 15:00

14:00-15:00

Przemysław Łagowski

Grupa B 3


15:00-16:00

15:00-16:00

Przemysław Łagowski

Grupa B 4


16:00-17:00

17:00-18:00

Przemysław Łagowski

Grupa B 5


17:00-18:00

Przemysław Łagowski

Grupa A 1


11:05-11:50

17:00-17:45

Dorian Styrcz

Treningi w SP 71 zaczynają się w środę 05 września 2018

 

Szkoła Podstawowa nr 122

Trener prowadzący: Dorian Styrcz

Grupa


Poniedz.


Wtorek


Środa


Czwartek


Piątek


Grupa A 0


15:30-16:30

15:30-16:30

Grupa B 1


16:30-17:30

16:3017:30

Grupa B 2


17:30- 18:30

17:30-18:30

Grupa M 1


18:45-19:30

Zapraszamy na dodatkowe treningi na Politechnice Łódzkiej w środę i piątek o godz. 18:00.

 

 

ROK SZKOLNY 2016/2017

Treningi  JUDO w nowym roku szkolnym we wszystkich szkołach odbywają się w tych samych dniach:

SP nr 6 – wtorek i czwartek

SP nr 30 – wtorek i czwartek

SP nr 55 – wtorek i piątek

SP nr 71 – poniedziałek i środa , wtorek i czwartek

SP 122 – poniedziałek środa i piątek

Vera Sport-wtorek -kadra klubu

Szczegółowy plan z godzinami treningów w szkołach poniżej. Zjedź na dół.

Treningi na Politechnice  2016/2017r.

środa i piątek godz.18.00 – 19.00 – grupy średnio zaawansowane

 środa godz. 19.00-20.30 -Randori, piątek 18.00-19.00  grupa  zaawansowana

Szkoła Podstawowa nr 6      2016/2017

Trener prowadzący: mgr Tomasz Piasecki

Szkoła Podstawowa nr 6

 

 

 

 

 

Grupa Wtorek Czwartek   Piątek
          SP 6        SP 6   Politechnika
Grupa A0    początkująca     13:00-13:45    13:00-13:45      18:00-19:00 
Grupa A1     kontynuacja      14:00-15:00  14:00-15:00     18:00-19:00 
Grupa B1  zaawansowana  15:15-16:15    15:15-16:15 18:00-19:00

 

Szkoła Podstawowa nr 71

Trener prowadzący: mgr Przemysław Łagowski ,mgr  Aleksandra Hernik

SP 71-2 SP 71-3SP 71-1

 

 

 

 

  Plan Treningów Judo SP71  r. szk.   2016/2017 trener P.Łagowski
SP 71 KLASY Pn Śr
B1 IIIc, IVa, IVb, IVd,Vd,VIc, Vb 13.40-14.40  
B1 VIc,Vb   13.40-14.40
B1 IIIc, IVa, IVb, IVd,Vd   14.40-15.40
B2  IIa, IIb, IIc 14.40-15.40  
B2  IIa, IIb, Iic   15.40-16.25
M dzieci najmłodsze 15.40-16.25 15.40-16.25
B3 IIId, IIIe, IId, 16.30-17.30 17.30-18.30
B4 IIc, spoza szkoły 17.30-18.30 16.30-17.30

Plan Treningów Judo SP71  r. szk.  2016/2017 trenerka  A.Hernik
Grupa KLASY Wt Czw
B5 dzieci w wieku 7-8 lat 17.00-18:00 17:00-18:00

 POLITECHNIKA ŁÓDZKA

Trenerzy prowadzący:mgr Tomasz Sokołowski, mgr Przemysław Łagowski, mgr Aleksandra Hernik, mgr Tomasz Piasecki, mgr Jarosław Ciemieniewski

Sala Judo PŁ. Al. Politechniki 9

Sala Judo PŁ. Al. Politechniki 9

Sala Judo PŁ. Al. Politechniki 9

 

Grupa Wtorek VERA Sport     Środa PŁ Piątek PŁ
Zaawansowana  18.30-20:30 19:00 – 20:00   18:00 – 19:00
Ogólnodostępna     18:00-19:00   18:00 – 19:00

Szkoła Podstawowa nr 122  2016/2017

Trener prowadzący: mgr Tomasz Sokołowski

Grupa Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
Grupa A 0  16:00-16:45   16:00 – 16:45    17:30-18:30
Grupa B 1  16:45 – 17:45    16:45 – 17:45    
Grupa B 2  17:45-18:45    17:45-18:45    
Grupa M 1  18:45-19:30        

Szkoła Podstawowa nr 55     2016/2017

Trener prowadzący mgr Przemysław Łagowski

Sp 55 Sp 55-2Szkoła Podstawowa nr 55

                                                                         JUDO SP 55  2016/2017
Grupa: Klasy:    PON. WTOREK       ŚR. CZW.     PIĄTEK
B1
IIIc, IIb, IId, pt.IIc
  13.00-14.00     13.00-13.50
A1 NABOROWA   14.00-14.00     14.00-15.00
B2
IIa, IIc, IIIa, Ia
  15.00-16.00     15.00-16.00
B3-B4  IV(a,b,c),V(a,b),VIc   16.05-17.05     16.05-17.05
M grupa przedszkolna   17.10-17.55     17.10-17.55
         
         

Szkoła Podstawowa nr 30 2016/2017

Trener prowadzący: mgr Tomasz Sokołowski

SP 30-1 Sp 30-3 Szkoła Podstawowa nr 30

Grupa Poniedz. Wtorek Środa Czwartek Piątek
Grupa A1   15:00-16:00   15:0016:00  
Grupa B1   16:00-17:00 16:0017:00  
Grupa B2   17:00-18:00   17:0018:00