Najbliższe turnieje

Mistrzostwa Polski w Judo Kata     

Termin: 13.VI.2021

Miejsce: Klub Sportowy „START” Radom

Program: Zawody rozgrywane na 2 matach (8mx8m).

Godz. 11:30 – weryfikacja ostateczna oraz losowanie kolejności

Godz. 12:00 – otwarcie zawodów oraz pokazy

Wyjazd na zawody:

Zbiórka niedziela godz. 8:15 -Sala Judo PŁ

Wyjazd: 8:30

Trener odpowiedzialny : Dorian Styrcz tel: 507 814 957

Zawodnicy powinni zabrać: białe judogi, ( białe koszulki -dziewczynki), badania sportowe, kwestionariusz Covid-19, zgoda rodziców na udział w zawodach i wyjazd z trenerem.

                                        
Nazwa zawodów PUCHAR POLSKI  JUDO KATA  
U-23, U-18, U-15,U-13
Organizator Polski Związek Judo, Główna Komisja Dan, UKS Judo Fight Club
Termin zawodów 09.05.2021 (niedziela), godz. 11:00
Miejsce UKS Judo Fight Club , ul. Klimatyczna 1, 05-077 Warszawa-Wesoła
  Program Zawody rozgrywane na 1 macie (8mx8m). Godz. 10:30 – weryfikacja ostateczna oraz losowanie kolejności. Godz. 11:00 – otwarcie zawodów oraz pokazy. Dekoracja medalistów po zakończeniu wszystkich pokazów.

Mistrzostwa Polski Juniorów

Warszawa 27-28.III.2021

Puchar Polski Juniorów Młodszych

Piaseczno 13.III.2021

PUCHAR POLSKI JUNIORÓW

OPOLE 27.II.2021

PUCHAR POLSKI U-12 , U-14

Warszawa 5-6 IX. 2020

PUCHAR POLSKI JUNIORÓW

12.IX.2020 SOCHACZEW

PUCHAR POLSKI JUNIORÓW MŁODSZYCH ( limity OOM )

19-20.IX.2020 Piaseczno

WARSAW JUDO OPEN – MŁODZICY

26.IX.2020 Warszawa

WARSAW JUDO OPEN – Juniorzy, Juniorzy Młodsi

27.IX.2020 Warszawa

CAMP w ELBLĄGU

Wyjazd do Elbląga piątek 03 stycznia  godz. 6:15 -Parking – Sala Judo PŁ

Powołani Zawodnicy:

Weronika Styrcz, Kuba Ostafiński, Mateusz Pietras, Alicja Witanowska, Fabian Dziedziela i Maciej Rogaszewski.

Koszt udziału w Campie w kwocie 150 zł od zawodnika pokrywa klub.

Powrót w niedzielę ok. 18:00

Międzynarodowy Turniej Judo  Płock

26 października 2019 

Roczniki 2008-2009  i  20010-2011

Ważenie uczestników : 8:00-9:00

Przyjazd do Płocka najpóźniej o 8:45

Uwaga .

Większość rodziców zadeklarowało dojazd we własnym zakresie.

Wyjazd na zawody z trenerami należy uzgodnić telefonicznie.

Ostateczny termin zgłoszenia dzieci na zawody upływa w środę o 21:00

Zapraszamy do udziału.

Międzynarodowy Turniej Judo o Puchar Miasta Martin (SLO)

15-16 listopada 2019

S – Mini U – 9      ŽIAČKY A ŽIACI : 2012 – 2011 -20,-22,-24,-27,-30,-34, -38,+38,
Mini FU – 11        ŽIAČKY        : 2010 – 2009 -22,-25,-28,-32,-36,-40, -44,-48,+48,
MU – 11                ŽIACI            : 2010 – 2009 -24,-27,-30,-34,-38,-42, -46,-50,+50,
Mladší                                                                                                                                                                   FU- 13                 ŽIAČKY       : 2008 – 2007 -25,-28,-32,-36,-40,-44, -48,-52,-57,+57,
MU – 13               ŽIACI            : 2008 – 2007 -27,-30,-34,-38,-42,-46, -50,-55,-60,+60,
Starší                                                                                                                                                                      FU – 15        ŽIAČKY        : 2006 – 2005 -36,-40,-44,-48,-52,-57, -63,+63,
MU – 15      ŽIACI            : 2006 – 2005 -38,-42,-46,-50,-55,-60, -66,-73,+73,

Dorast                                                                                                                                                                     FU – 18   DORASTENKY: 2004 – 2002 – do 63, + 63,
MU – 18   DORASTENCI: 2004 – 2002 – do 73, + 73,

PUCHAR POLSKI JUNIORÓW 

Sochaczew 14 września 2019

UKS  Arashi  Łódź powołuje zawodniczki  i zawodników:

1.Weronika Styrcz

2.Jakub Ostafiński

3.Mateusz Pietras

———————————————————————————————–

MIĘDZYWOJEWÓDZKIE  MISTRZOSTWA   MŁODZIKÓW  W  JUDO  

                                                Sochaczew  15 września 2019

UKS  Arashi  Łódź powołuje zawodniczki  i zawodników:

1.Alicja Witanowska

2.Natalia Kłosińska

3.Martyna Janas

4.Damian Różycki

5.Dominik Piątek

Młodziczki:
Kategoria wag. Limit miejsc w regionie w 2019 r.    Limit miejsc w MPM
w 2019 r.
– 32 kg                                2                                                                   8
– 36 kg                                4                                                                   16
– 40 kg                                6                                                                   24
– 44 kg                                6                                                                   24
– 48 kg                                6                                                                   24
– 52 kg                                6                                                                   24
– 57 kg                                6                                                                   24
– 63 kg                                6                                                                   24
– 70 kg                                4                                                                   16
+70 kg                                4                                                                   16
Młodzicy:
Kategoria wag.    Limit miejsc w regionie w 2019 r.     Limit miejsc w MPM w 2019 r.
– 42 kg                                     6                                                              24
– 46 kg                                     8                                                              32
– 50 kg                                     8                                                              32
– 55 kg                                     8                                                               32
– 60 kg                                     8                                                              32
– 66 kg                                     8                                                              32
– 73 kg                                     8                                                               32
– 81 kg                                     6                                                               24
– 90 kg                                    6                                                                24
+90 kg                                    6                                                                24

TURNIEJ  JUDO DZIECI

SP nr 11 w Łodzi ul. Hufcowa ( Retkinia)

PROGRAM ZAWODÓW

24.11.2018 – sobota

godz. 900 – 1000          waga oficjalna dzieci młodszych (2007-2008)

godz. 930 – 1030                 waga oficjalna dzieci (2005-2006)

godz. 1000 – 1100              losowanie dzieci i dzieci młodszych

godz. 1100                 oficjalne otwarcie zawodów,

godz. 1115                  rozpoczęcie walk eliminacyjnych dzieci, repasażowe walki
o medale, dekoracja

godz. 1130 – 1200         waga oficjalna młodzików i młodziczek

godz. 1200 – 1230         losowanie

godz. 1300 rozpoczęcie walk eliminacyjnych młodzików i młodziczek, repasażowe walki o medale, dekoracja

Program zawodów jest poglądowy i może ulec zmianie ze względu na ilość zawodników.

Turniej Judo Dzieci
w Skierniewicach
Organizator : MMKS ,,WOJOWNIK” Skierniewice

Termin zawodów: 17.11. 2018r ( sobota )

Miejsce zawodów: Hala Sportowa ul. Tetmajera 7 Skierniewice

Program zawodów:

9.00 – 10.00 opłaty startowe, ważenie, weryfikacja
10.00 – 11.00 rozpisanie kat. wagowych
11.00 otwarcie turnieju
11.15 walki eliminacyjne, walki o medale

Dziewczynki i Chłopcy – roczniki 2007 – 2008 – 2009 – 2010

Zgłoszenia mailem lub trenera Doriana

Ogólnopolski Turniej Judo

pod  patronatem Burmistrza Błonia

 

Organizator:                    UKS Piranie

Termin zawodów:                02. 12. 2018 r. (niedziela)

Miejsce zawodów:               Błonie ul. Narutowicza 4 SP nr 4

Program zawodów:           8.00 – 9.00     weryfikacja zawodników

9.00 – 9.30     uroczyste otwarcie zawodów

przez Burmistrza Miasta

9.30 – 16.00   walki eliminacyjne i finałowe

Grupa  I – rocznik 2004 – 2005 Czas walki 3 min.

Kat.wagowe  – dziew. : 36,40,44,48,52,57,63,+63 kg                                                                   

 Kat. wagowe – chłopcy:     38,42,46,50,55,60,66,73,81,+81 kg 

 ———————————————————————————————–

III Międzynarodowy Turniej
Judo Sensei Płock

27 październik 2018 r. (sobota)

Wyjazd w sobotę godz. 6:15 Parking przy Tesco na Pojezierskiej od strony myjni                                                                             samochodowej

Chłopcy (2004- 2005) 38,42,46,50,55,60,66,73,81,+81
Dziewczynki (2004 -2005) 31,34,37,40,44,48,52,57,63,+63

Chłopcy   (2006-2007) 30,33,36,39,42,46,50,55,60,+60
Dziewczynki  (2006-2007) 28,31,34,37,40,44,48,52,57,+57

Chłopcy   (2008-2009) 24,27,30,33,36,39,42,46,50,+50
Dziewczynki (2008-2009) 22,25,28,31,34,37,40,44,48,+48

Chłopcy   (2010-2011) 22,24,26,28,30,33,36,39,42,+42
Dziewczynki   (2010-2011) 21,23,25,27,29,31,34,37,40,+40

PROGRAM ZAWODÓW
8.00-9.00 – waga oficjalna dla roczników
(2008,2009,2010,2011)
9.00-9.30 – weryfikacja i losowanie zawodników
10.15 – otwarcie zawodów i walki w rocznikach (2010-
2011, 2008-2009)
11.00-12.00 – waga w rocznikach (2004, 2005, 2006, 2007)
13.00 – walki w rocznikach (2004-2005, 2006-2007)

ZAPISY -TRENER DORIAN -kontakt@arshi.org.pl tel: 507 814 957

——————————————————————————————————————

X  MEMORIAŁ JIGORO KANO W JUDO

3-4.11.2018
Hala UAM Morasko
ul. Zagajnikowa 9, 61-602 Poznań

PROGRAM -3.11.2018 (sobota)
U10-godz.9:00-10:00, U12, U14 godz. 10:00-12:00

08:30- otwarcie sali zawodów
09:00-10:00 – waga U 10-2009-2010
Dziewczynki 20/23/26/29/32/35/+35
Chłopcy 22/25/28/31/34/37/40/43/+43
10:00 – rozpoczęcie turnieju dla osób niepełnosprawnych
11:00 – rozpoczęcie walk kategorii U10
10:00-12:00 waga U 12-2007-2008
Dziewczynki 25/28/31/34/37/40/43/46/+46
Chłopcy 27/30/33/36/39/42/45/48/52/+52
10:00-12:00 waga U14 -2005-2006
Dziewczynki 31/34/37/40/44/48/52/56/+56
Chłopcy 33/36/39/42/46/50/54/58/62/+62
12:00-12:30 losowanie U 12,U14
13:00 UROCZYSTE OTWARCIE
13:15 przewidywany czas rozpoczęcia walk U 12
14:30 przewidywany czas rozpoczęcia walk U 14

PROGRAM -4.11.2018 (niedziela)
U16,U18-godz.08-00-09:00
Masters- godz. 11:00-12:00

08:00 otwarcie sali zawodów
8:00-9:00 waga U16 -2003–2004-2005
LOSOWANIE 9:15
Młodziczka 36/40/44/48/52/57/63/70/+70
Młodzik 38/42/46/50/55/60/66/73/81/+81
10:00 rozpoczęcie walk U16
08:00-09:00 waga U18 -2001-2002-2003-2004
LOSOWANIE 9:15
Juniorka mł. 40/44/48/52/57/63/70/+70
Junior mł. 46/50/55/60/66/73/81/90/+90
11:00 rozpoczęcia walk U 18

Prawo startu mają zawodnicy +18 lat, którzy w ostatnich 4 latach nie startowali w
zawodach seniorów/juniorów PZJudo (Mistrzostwa Polski i Puchar Polski).

ZAPISY -TRENER DORIAN -mailowo : kontakt@arshi.org.pl   lub tel: 507 814 957

——————————————————————————————————————-

V Otwarte Mistrzostwa Zabierzowa w Judo Młodzików i Dzieci

26.05.2018  Zabierzów  koło  Krakowa

PROGRAM WYJAZDU :

Sobota:

6:00  – Parking Carrefour ul. Bandurskiego ( Retkinia )

10:00 – 16:00-turniej Judo

16:00-17:00 -basen

18:30 – 21:00 grill, gry i zabawy ruchowe

Niedziela :

8:30 śniadanie

10:00 Wyjazd

11-14:00 – pobyt w zamku Ogrodzieniec-Festiwal Kultury Wczesnego Średniowiecza

18:-19 – powrót do Łodzi

Zakwaterowanie:

Agroturystyka Pod Baranami , ul.  Sosnowa 3, 32-080 Ujazd

Powrót: Niedziela ok. 18:00

Należy zabrać:

-kimono

-badania

-dres-długie spodnie i bluza z kapturem

-buty sportowe , klapki

-kostium kąpielowy -dziewczynki, obcisłe spodenki Kąpielowe-chłopcy

-przybory toaletowe

-uśmiech

OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ JUDO w TULISZKOWIE

VII Otwarte Mistrzostwa Judo Dzieci i Młodzików

8 kwietnia 2018r. (niedziela)

Hala Sportowa w Tuliszkowie, ul. Nortowska 1

Dzieci najmłodsze : 2009-2010  ( zgłoszenia do 2 kwietnia) -dojazd  z rodzicami

Dzieci młodsze: 2007-2008 ( zgłoszenia do 2 kwietnia )-dojazd z rodzicami

Dzieci: 2005-2006 -wyjazd 9:00 busem

DZ:28, 32, 36, 40, 44, 48, 52, 57, +57 kg
CH:27, 30, 34, 38, 42, 46, 50, 55, 60, +60 kg

Młodzicy: 2003-2004 wyjazd 9:00- busem

DZ: 36, 40, 44, 48, 52, 57, 63, 70, +70 kg
CHŁ: 38, 42, 46, 50, 55, 60, 66, 73, 81, +81 kg

WYJAZD roczniki 2003-2004 oraz 2005-2006:

godzina 9:00 – Szkoła Gortata ul. Skorupki 33

godzina 9:15- Stacja Benzynowa LukOil  Al. Włókniarzy 50 ( za Pojezierską w kier. Zgierza )

PROGRAM:

8.04.2018 (niedziela):
Godz. 10:00 rozpoczęcie walk rocznika 2007-2008 i 2009-2010
Godz. 11:00 oficjalne otwarcie zawodów
Godz. 11.00-12.00 waga oficjalna (dzieci /młodzicy)
Godz. 12.00-12.30 weryfikacja, losowanie (dzieci, młodzicy)
Godz. 12.30 rozpoczęcie walk rocznika dzieci i młodzików 10.Sprawy

Międzynarodowy Turniej Judo

pod  patronatem Burmistrza Grodziska Mazowieckiego

Termin zawodów:                11. marca. 2018 r. (niedziela)

Miejsce zawodów:               Grodzisk Maz. ul. Westfala 3 (Hala sportowa)

8.00 – 9.00      weryfikacja zawodników

Wymagana jest pisemna zgoda rodziców lub opiekuna – trenera.

Grupa III – rocznik 2006 – 2007  Czas walki 2 min. 

Kat. wagowe – dziewczęta:  24,27,30,33,36,39,42,46,50,55,60,+60 kg                                                        Kat. wagowe – chłopcy:       24,27,33,36,39,42,46,50,55,60,66,+70 kg

 

Grupa IV – rocznik 2008 – 2009  Czas walki 2 min.

Kat. wagowe – dziewczęta: 20,23,26,29,32,35,+35 kg                                                                          

Kat. wagowe – chłopcy:      20,23,26,29,32,35,38,+38 kg

Grupa V – rocznik 2010 – 2011  Czas walki 2 min.

Kat. wagowe – dziewczęta: 17,20,23,26,29,32,35,+35 kg                                                                      

Kat. wagowe – chłopcy:      17,20,23,26,29,32,35,38,+38 kg

Rocznik  02- 03 i 04 – 05 weryfikacja godz 12.30 – 13.00 walki godz. 13.00

Grupa I rocznik 2002 – 2003 Czas walki 3 min. 

Kat. wagowe – dziewczęta : 40,44,48,52,57,63,70,kg                                                                                        Kat. wagowe – chłopcy:        46,50,55,60,66,73,81,kg

   

Grupa  II – rocznik 2004 – 2005 Czas walki 3 min.

Kat.  wagowe  – dziewczęta:  36,40,44,48,52,57,63,70 kg

Kat. wagowe – chłopcy:         38,42,46,50,55,60,66,73 kg 


MISTRZOSTWA  POLSKI  JUNIORÓW

 BYTOM     16-17 .III.2018

———————————————————————————————————–         

XV WIELKOPOLSKI MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ JUDO

U14, U16, U18 MIĘDZYNARODOWY PUCHAR POLSKI JUNIOREK

JUNIORÓW MŁODSZYCH JUDO – 24-25.03.2018r., Poznań    

24.03.2018r. – U14 2005/6/7  i  U16 2003/4/5

25.03.2018r. – U18 2001/2/3   

                             OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ JUDO 

               Skierniewice 25.XI.2017    Hala Sportowa ul. Tetmajera 7 

Chłopcy 2005-2006- 32,35,38,42,46,50,55,60,66,+66 kg .

Dziewczynki 2005-2006-kat do 45 kg

Chłopcy 2007 rok:27,30,33,36,39,42,46,50,+50kg .

Chłopcy 2008 rok:25,28,31,34,37,40,44,+44 kg .

Dziewczynki 2007-2008: 28,32,35,38kg

—————————————————————————————————————

XI MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ JUDO MŁODZIKÓW I DZIECI        

O PUCHAR WÓJTA GMINY SOCHACZEW

SOCHACZEW-KĄTY   18.11. 2017

2003 – 2004Chłopcy:38,42,46,50,55,60,66,73,81,+81 kg .

2003 – 2004 Dziewczynki:36,40,44,48,52,57,63,70,+70 kg . 

2005– 2006 Chłopcy :30,33,36,39,42,46,50,55,60,66,+66 kg .

2005 – 2006 Dziewczynki:30,33,36,40,44,48,52,57,+57 kg .

8.00 – 9.00 – waga oficjalna dla rocznika  (2003 – 2004) i ( 2005-2006)

10.15 rozpoczęcie walk dla rocznika (2003-2004) i ( 2005 -2006 )

12.30 -13.30 – waga oficjalna dla rocznika ( 2007 – 2008 ) i (2009-2010)

14.00 – rozpoczęcie walk dla rocznika( 2007 – 2008) i (2009-2010)

KOMUNIKAT-ORGANIZACYJNY-TURNIEJU-KĄTY18-11-2017-Sochaczew

———————————————————————————————————————-

Judo Games w Szkole Gortata   19.11.2017 r. – niedziela

impreza sportowo – rekreacyjna – sportowe konkurencje judo 

 

MIEJSCE IMPREZY: SALA GIMNASTYCZNA SZKOŁY GORTATA W ŁODZI, UL. KADŁUBKA 33 wejście od ul. Leśmiana od strony boiska

OPŁATA STARTOWA: 30zł (PROSZĘ O DOKONANIE OPŁATY STARTOWEJ

 u TRENERA DO DNIA 15 LISTOPADA 2017 (środa) LUB  w dniu imprezy (niedziela)

PRZY ZAPISIE PROSZĘ PODAĆ DOKŁADNĄ WAGĘ CIAŁA i ROCZNIK

 

– godzina 9:30-10:00 waga i weryfikacja

dzieci ur. 2008-2009r oraz w 2010/2011 i młodszych

 

– godzina 14:00-14:30 waga i weryfikacja

  dzieci ur. w 2006-2007r.                                                         

Zapraszamy – dobra zabawa i super nagrody – medale, dyplomy, nagrody rzeczowe.

Proszę zabrać ze sobą sprzęt sportowy judogi, klapki itp.

Zawodnicy muszą mieć ważne badania sportowo-lekarskie lub oświadczenie opiekuna o braku przeciwwskazań zdrowotnych i zgodę na udział dziecka w zawodach!!!!

———————————————————————————————————————–

   

 XVI JUDO BALTIC CUP

  Gdynia 11 – 12.XI.2017r.

Wyjazd Kadry Wojewódzkiej w dniu 10.XI.2017  o godz. 10:00 -KS Gwardia Łódź

U20  juniorka i junior  – Sobota 11.XI.2017 

1. Prawo startu posiadają roczniki 1998-1999-2000-2001-2002 2. Stopień szkoleniowy – minimum 4 kyu. 3. Efektywny czas walki 4 minuty; golden score czas nielimitowany 4. Kategorie wagowe; -55, -60, -66, -73, -81, -90, -100, +100 -44, -48, -52, -57, -63, -70, -78, +78

U17  juniorka młodsza i junior młodszy -niedziela 12.XI.2017

1. Prawo startu posiadają roczniki 2001-2002-2003-2004 2. Stopień szkoleniowy – minimum 4 kyu. 3. Efektywny czas walki 4 minuty; golden score czas nielimitowany 4. Kategorie wagowe (kg): -46, -50, -55, -60, -66, -73, -81, 90, +90 – 40, -44, -48, -52, -57, -63, -70, +70

U15  młodziczka i młodzik-sobota 11.XI.2017

1. Prawo startu posiadają roczniki 2003-2004 2. Stopień szkoleniowy – minimum 5 kyu. 3. Efektywny czas walki 3 minuty; golden score czas nielimitowany 4. Kategorie wagowe (kg): 36, 40, 44, 48, 52, 57, 63, 70, +70. 38, 42, 46, 50, 55, 60, 66, 73, 81, +81.

———————————————————————————————————————

IX MEMORIAŁ JIGORO KANO W  JUDO

                         POZNAŃ 28-29.10.2017r

Sobota 28.X.2017

U9 (2009,2010 )  , U11 ( 2007,2008)) , U13 ( 2005,2006)

Niedziela 29.X.2017

U15 (2003,2004) , U17 ( 2002,2001)

Zapisy u trenerów do soboty 21.X.2017

Mistrzostwa Polski Młodzików -Poznań 14-15.X.2017

Sobota-walczy Damian Różycki – opiekun trener Jarosław Ciemieniewski

wyjazd -piątek godz. 15-15:30 – Szkoła Sportowa M.Gortata ul.Kadłubka 33

Niedziela-walczą Alicja Witanowska, Dominik Piątek, Alan Karolak-opiekun trener Dorian Styrcz

wyjazd godz.15.00 -zbiórka  parking Tesco przy Pojezierskiej

Waga oficjalna Piątek godz.19-20:00, sobota godz. 19-20:00

Hotel Ibis** – 62-002 Suchy Las, ul. Konwaliowa 3

Nocleg i zakwaterowanie

Hotel Ibis** – 62-002 Suchy Las, ul. Konwaliowa 3

Sobota 09.09.2017 – Puchar Polski Juniorów  Sochaczew

Startujący:

Michał Pietras kat. + 90kg

Weronika Styrcz kat – 48kg

Niedziela 10.09.2017 – Międzynarodowe Randori Sochaczew

Michał Pietras

Weronika Styrcz

 
________________________________________________________________________________

Niedziela 11.09.2017

Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików
Hala Sportowa w Józefowie ul. Długa 44
godz. 9.00 – 10.00 – waga i badania lekarskie    
godz. 10.00 – 10,30 – losowanie      
godz. 10.30 – 10.45 odprawa sędziowska    
godz. 10.45 – początek walk      
Zawody zostaną rozegrane na 4 matach, pole walki 7x7m zgodnie z obowiązującymi przepisami walki  i aktualnym Regulaminem Sportowym PZ Judo. Efektywny czas walki – 3 min., Golden Score – z otwartym czasem walki
w zawodach mogą brać udział zawodnicy urodzeni w latach 2004-2003 posiadający min. 5 kyu oraz aktualne badania lekarskie.
Młodzicy: -38; -42; -46; -50; – 55; – 60; -66; -73; -81; +81
 Młodziczki: -36; -40; -44; -48; -52; -57; -63; -70; +70

Skład: Alicja Witanowska, Adam Wiśniewski, Dominik Piatek, Kamil Turczyn, Damian Dominiak, Franek Donart,

—————————————————————————————————————————————-

 Łódź  Szkoła Mistrzostwa Sportowego Marcina Gortata  ul.Kadłubka 33