Medale w Pucharze Polski w Suchym Lesie

XIII Międzynarodowy turniej Judo w Suchym Lesie zgromadził ponad tysiąc zawodników z Polski, Rosji, Litwy, Niemiec i Czech. W godzinach przedpołudniowych współzawodniczyły dzieci w kategorii wiekowej U13 (under 13 – do 13 roku życia). Bardzo wysoką formę od początku roku utrzymuje Alicja Witanowska. Po sukcesach w Bielsku Białej i Białymstoku dzisiaj stoczyła  5  pasjonujących pojedynków w kategorii wagowej do 44kg  zdobywając pierwsze miejsce. Szczególnie emocjonujący był półfinał, który Alicja rozstrzygnęła dopiero w dogrywce rzucając na Ura Nagę na 10 pkt.  Bardzo dobrą III lokatę i brązowy medal zdobył Dominik Piątek w wadze +60kg. W zaciętych pojedynkach musiał uznać wyższość dwóch zawodników, którzy ważyli po 20 kg więcej-takie są uroki kategorii plus.

IMGP2512IMGP2528IMGP2493IMGP2484

Serdecznie gratulujemy zawodnikom , rodzicom i trenerom.

Wkrótce rozpoczną się walki  w kategorii Młodzików U15. Czekamy niecierpliwie na występ naszych reprezentantów : Weroniki Styrcz, Franka Donarta i Adama Wiśniewskiego.

Następny medal!!!! Weronika Styrcz umocniła swoją wysoką pozycję w rankingu PZJudo – zajęła trzecie miejsce w kategorii wagowej do 48kg. w Pucharze Polski Młodzików.

IMGP2514IMGP2519

IMGP2562IMGP2553

 

 

Adam Wiśniewski i Franek Donart po zaciętych pojedynkach odpadli w eliminacjach.

Dorobek naszych podopiecznych to trzy medale: jeden złoty i 2 brązowe – jest zasługą wszystkich zawodników i zawodniczek naszego klubu  wspólnie ćwiczących na treningach. Gratulacje dla wszystkich.