Kraków-kolejne sukcesy i nie tylko…

13 medali zdobyli nasi reprezentanci w Turnieju Judo organizowanym przez UKS Judo Kraków. Rywalizowało 110 zawodników i zawodniczek z 10 klubów. Oprócz medali indywidualnych wywalczyliśmy BRĄZOWY MEDAL w KLASYFIKACJI  DRUŻYNOWEJ.

DSC01488

 

Złote medale indywidualnie zdobyli:  Ania Rzepka, Franek Donart,  Antoni  Pyżalski, Weronka Toboła, Alicja Witanowska. Medale srebrne Dominik Piątek, Maja Gawełek i Emilka Ziółkowska a medale brązowe Antoni  Twardowski, Joasia Woźniak, Maciej Rogaszewski, Daniel Karwat, oraz Adam Wiśniewski.

DSC01485

Najlepszą zawodniczką turnieju, wybrana przez wszystkich trenerów została Alicja Witanowska.

Na szczególną pochwałę zasługuje postawa Antka Pyżalskiego , który startując po raz pierwszy na zawodach wygrał 5 walk w tym cztery przez Ippon.Zajął pierwsze miejsce w swojej kategorii wagowej.

Wszyscy nasi reprezentanci zaprezentowali bardzo wysoka formę-to skutek solidnej pracy na treningach i odpowiedniej diety tuż przed startem-oto nasz jadłospis z Krakowa:

DSC01429

DSC01430DSC01431

                                                                                            pychotka !!!

W sobotę przed zawodami odwiedziliśmy Krakowski Rynek, Zamek na Wawelu  i Bulwar Wiślany, który okazał się doskonałym miejscem na przeprowadzenie treningu szybkości. Oczywiście w międzyczasie sprawdziliśmy czy smok Wawelski zieje ogniem ?-od czasu do czasu-TAK.

DSC01427DSC01441

 

Gratulujemy wszystkim uczestnikom Turnieju w Zabierzowie, dziękujemy rodzicom za pomoc i opiekę nad dziećmi w czasie spaceru po Krakowie.

trenerzy UKS Arashi Łódź